(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 4 l - Ø 37 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο-χρυσό
Ύψος: 90mm
SKU 01057#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 4 l - Ø 37 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο-χρυσό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 01057#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Κομψά μπολ από υψηλής ποιότητας ξύλο μάνγκο
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό ξύλο μάνγκο, το οποίο εντυπωσιάζει με τη φυσική του υφή και τη μακροχρόνια αντοχή του. Με διάμετρο 370 mm και χωρητικότητα 4 λίτρων, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Ο εκλεπτυσμένος σχεδιασμός σε μαύρο-χρυσό προσδίδει στα μπολ μια κομψή εμφάνιση που εντυπωσιάζει σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση. Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, ώστε να διατηρηθεί η ποιότητα του ξύλου.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την εντυπωσιακή παρουσίαση φαγητών και σνακ, είτε σε μπουφέδες, σε catering εκδηλώσεις ή σε εκλεπτυσμένα εστιατόρια. Μέσω του φυσικού υλικού, δημιουργούν μια ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδιασμού τα καθιστά τέλεια για επαγγελματική χρήση, όπου η εμφάνιση και η ποιότητα έχουν ίση σημασία. Χάρη στο μέγεθός τους, είναι ευέλικτα στη χρήση, από σαλάτες και συνοδευτικά έως διακοσμητικές συνθέσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 370 mm |
|---|---|
| Βάθος | 370 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 4 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο μάνγκο |
| Χρώμα | Μαύρο/χρυσό, μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,30 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,30 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 249,99 €*







