(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 3 l - Ø 30 cm - στοιβαζόμενο
Ύψος: 105mm
SKU 01055#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 3 l - Ø 30 cm - στοιβαζόμενο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 01055#6
Ύψος: 105mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Φυσική κομψότητα και πρακτικός σχεδιασμός
Αυτό το μπολ από υψηλής ποιότητας ξύλο μάνγκο εντυπωσιάζει με την φυσική του εμφάνιση και την ανθεκτική κατασκευή. Με χωρητικότητα 3 λίτρων και διάμετρο 300 mm προσφέρει άφθονο χώρο για ποικίλες χρήσεις. Το υλικό προσδίδει μια ζεστή, φυσική αύρα και καθιστά κάθε μπολ μοναδικό λόγω της ιδιαίτερης υφής του ξύλου. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Πολλαπλές εφαρμογές για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα φαγητών στη γαστρονομία ή το catering. Είναι τέλεια για να σερβίρετε σαλάτες, συνοδευτικά ή σνακ με στυλ. Λόγω του φυσικού ξύλου, δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, γεγονός που συστήνει ήπιο καθαρισμό στο χέρι για τη διασφάλιση της μακροζωίας τους. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή και τον ελκυστικό σχεδιασμό τους, αποτελούν εξαιρετική επιλογή για χρήση σε εστιατόρια, μπουφέδες ή εκδηλώσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 300 mm |
|---|---|
| Βάθος | 300 mm |
| Ύψος | 105 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο μάνγκο |
| Χρώμα | Sicily, κόκκινο, μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,90 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,90 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 249,99 €*





