(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 1,10 l - Ø 240 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-μπλε

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 1,10 l - Ø 240 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-μπλε
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Αυτή η λεκάνη από υψηλής ποιότητας ξύλο μάνγκο ξεχωρίζει για την φυσική της εμφάνιση και τον αρμονικό σχεδιασμό σε λευκό-μπλε χρώμα. Με χωρητικότητα 1,1 λίτρων και διάμετρο 240 mm, προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Οι λεκάνες είναι στοίβες, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση. Παρακαλείσθε να σημειώσετε ότι δεν είναι κατάλληλες για πλυντήριο πιάτων, απαιτώντας ήπιο καθαρισμό στο χέρι για να διασφαλιστεί η ανθεκτικότητα του ξύλου.
Περιοχές χρήσης και πλεονεκτήματα
Οι λεκάνες από ξύλο μάνγκο είναι ιδανικές για χρήση σε γαστρονομικές εγκαταστάσεις, υπηρεσίες catering ή κομψά μπουφέ, όπου απαιτείται φυσική και κομψή παρουσίαση. Είναι τέλειες για να σερβίρετε σαλάτες, συνοδευτικά ή σνακ με ελκυστικό τρόπο. Λόγω του ανθεκτικού υλικού και της πρακτικής στοιβαζόμενης σχεδίασης, έχουν σχεδιαστεί ειδικά για επαγγελματική χρήση, όπου ο σχεδιασμός και η λειτουργικότητα συνδυάζονται αρμονικά.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,10 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο μάνγκο |
| Χρώμα | Μπλε / Λευκό, μπλε |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,59 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,59 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





