(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 1,10 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μοτίβο Sicily, κόκκινο/μαύρο
Ύψος: 75mm
SKU 10212#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 124,94 €
(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 1,10 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μοτίβο Sicily, κόκκινο/μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 10212#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 124,94 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από ξύλο μάνγκο για κομψή παρουσίαση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτικό ξύλο μάνγκο συνδυάζουν φυσική κομψότητα με πρακτική λειτουργικότητα. Με χωρητικότητα 1,1 λίτρων και διάμετρο 240 mm προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Λόγω του υλικού, δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, απαιτώντας προσεκτικό πλύσιμο στο χέρι για να διατηρηθεί η φυσική επιφάνεια.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Χάρη στο ελκυστικό τους σχέδιο και την φυσική ξύλινη όψη, αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή catering εκδηλώσεις που δίνουν έμφαση σε βιώσιμη και εκλεπτυσμένη παρουσίαση. Είναι τέλεια για να σερβίρετε σαλάτες, συνοδευτικά ή σνακ με κομψό τρόπο. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και αισθητικής τα καθιστά πρακτικό και στιλάτο συνοδό στον επαγγελματικό χώρο της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,10 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο μάνγκο |
| Χρώμα | Sicily, κόκκινο, μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,59 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,59 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 170,99 €*





