(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 0,80 l - Ø 200 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο-χρυσό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ από ξύλο μάνγκο - MANGO - 0,80 l - Ø 200 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο-χρυσό
Περιγραφή
Κομψά μπολ από ξύλο μάνγκο για στιλάτες παρουσιάσεις
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας ξύλο μάνγκο ξεχωρίζουν για την φυσική τους όψη και τον εκλεπτυσμένο συνδυασμό μαύρου-χρυσού, που προσδίδει σε κάθε περιβάλλον μια ζεστή και ταυτόχρονα μοντέρνα νότα. Με χωρητικότητα 0,8 λίτρων και διάμετρο 200 mm, προσφέρουν άφθονο χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, γεγονός που επιτρέπει οικονομία χώρου στην αποθήκευση, και εντυπωσιάζουν με την ανθεκτική κατασκευή τους που εγγυάται μακροχρόνια χρήση.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή υπηρεσίες catering όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση φαγητού. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για ορεκτικά, σαλάτες ή επιδόρπια, βασιζόμενα σε φυσικά υλικά και εκλεπτυσμένο σχεδιασμό. Καθώς δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, συνιστάται ο ήπιος καθαρισμός στο χέρι για να διατηρηθεί η επιφάνεια και το υλικό μακροπρόθεσμα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 200 mm |
|---|---|
| Βάθος | 200 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,80 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο μάνγκο |
| Χρώμα | Μαύρο/χρυσό, μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,38 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,38 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







