(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,90 l - Ø 17 cm - διπλότοιχο | στοιβαζόμενο - κόκκινο
Ύψος: 90mm
SKU 40704#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 134,46 €
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,90 l - Ø 17 cm - διπλότοιχο | στοιβαζόμενο - κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 40704#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 134,46 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά LEVANTE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,9 λίτρα και διάμετρο 170 mm, είναι ιδανικά για την τοποθέτηση τροφίμων σε μικρές ποσότητες. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και αποτελεσματική οργάνωση του χώρου εργασίας. Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι αυτά τα μπολ δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που συστήνει ήπιο καθαρισμό στο χέρι για τη διατήρηση της ποιότητας του υλικού.Η τέλεια λύση για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολ είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία και το catering, όπου απαιτείται αξιόπιστη και ανθεκτική λύση αποθήκευσης. Είναι ιδανικά για σερβίρισμα, προετοιμασία και παρουσίαση φαγητών. Χάρη στο σταθερό υλικό τους, αντέχουν και σε συχνή χρήση. Το κόκκινο χρώμα προσδίδει στα μπολ ένα σύγχρονο και ελκυστικό σχεδιασμό, που δίνει χαρακτήρα σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 170 mm |
|---|---|
| Βάθος | 170 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,90 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Διπλού τοιχώματος | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,32 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,32 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 195,99 €*





