(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,40 l - 85x85x85 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,40 l - 85x85x85 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Περιγραφή
Ποιοτικά ανοξείδωτα μπολ για πολυλειτουργικές χρήσεις
Αυτά τα μπολ από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι εντυπωσιάζουν με την ανθεκτικότητά τους και την διαχρονική τους εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,4 λίτρα και διάμετρο 85 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες εφαρμογές. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας οικονομία χώρου στην αποθήκευση. Το έντονο κόκκινο χρώμα τους προσδίδει μια σύγχρονη και ελκυστική εμφάνιση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι άριστα κατάλληλα για την παρουσίαση και τη μερίδα φαγητού, για παράδειγμα στη γαστρονομία ή στο catering. Λόγω του υλικού από ανοξείδωτο ατσάλι, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά στη φθορά και διατηρούν το σχήμα τους ακόμη και μετά από έντονη χρήση. Καθώς δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, συνιστάται ο καθαρισμός στο χέρι για να διατηρηθεί η ποιότητα μακροπρόθεσμα. Χάρη στο συμπαγές μέγεθος και τη δυνατότητα στοιβασίας, είναι πρακτικά για καθημερινή χρήση στην κουζίνα ή στο μπουφέ.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,40 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,14 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,13 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





