(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,32 l - Ø 12 cm - διπλότοιχο | στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 62.5mm
SKU 40703#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 96,38 €
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,32 l - Ø 12 cm - διπλότοιχο | στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 40703#6
Ύψος: 62.5mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 96,38 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι
Τα μπολ της σειράς LEVANTE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι, το οποίο δεν είναι μόνο ανθεκτικό αλλά και οπτικά ελκυστικό σε μαύρο χρώμα. Με χωρητικότητα 0,32 λίτρα και διάμετρο 120 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι στοίβασμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, ωστόσο δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, γι’ αυτό συνιστάται ήπιο καθάρισμα στο χέρι.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και τη μερίδα συνοδευτικών, ντιπ ή μικρών πιάτων. Χάρη στην υψηλή ποιότητα κατασκευής και τον κομψό σχεδιασμό τους, είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, μπουφέδες ή εκδηλώσεις catering. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά αναντικατάστατο βοηθό στην κομψή παρουσίαση φαγητού.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 120 mm |
|---|---|
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 62,50 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,32 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Διπλού τοιχώματος | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,15 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,15 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 134,99 €*





