(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,20 l - Ø 85 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Ύψος: 55mm
SKU 40708#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,20 l - Ø 85 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 40708#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και κομψά μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι
Αυτά τα μπολ της σειράς LEVANTE ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει αντοχή στον χρόνο και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,2 λίτρα και διάμετρο 85 mm, είναι ιδανικά για μικρότερες μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση εξοικονομώντας χώρο, κάτι που τα καθιστά ιδιαίτερα πρακτικά στη χρήση. Το έντονο κόκκινο χρώμα προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια μοντέρνα και ζωντανή νότα.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και την εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την κομψή παρουσίαση σαλτσών, ντιπ ή μικρών σνακ. Λόγω του συμπαγούς μεγέθους τους, είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή εκδηλώσεις όπου η ελκυστική παρουσίαση έχει σημασία. Τα μπολ δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, κάτι που συνιστά τον ήπιο καθαρισμό στο χέρι και διατηρεί την ποιότητα του υλικού. Συνολικά, προσφέρουν μια πρακτική και οπτικά ελκυστική λύση για ποικίλες ανάγκες σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,20 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,15 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,15 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 85,99 €*





