(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,14 l - Ø 95 mm - διπλό τοίχωμα | στοιβαζόμενο - κόκκινο
Ύψος: 42.5mm
SKU 40700#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - LEVANTE - 0,14 l - Ø 95 mm - διπλό τοίχωμα | στοιβαζόμενο - κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 40700#6
Ύψος: 42.5mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Ανθεκτικά μπολ από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι
Αυτά τα μπολ από τη σειρά LEVANTE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και κομψή εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,14 λίτρα και διάμετρο 95 mm, είναι συμπαγή και πολυχρηστικά. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο. Παρά την ανθεκτικότητά τους, δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που προτείνει τον ήπιο καθαρισμό στο χέρι.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για το σερβίρισμα συνοδευτικών, ντιπ ή μικρών σνακ και προσφέρουν τέλειες μερίδες για επαγγελματική χρήση χάρη στο μέγεθός τους. Χάρη στο ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά σε φθορές και κατάλληλα για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία, το catering και τη μαζική εστίαση. Το κόκκινο χρώμα προσθέτει μια μοντέρνα πινελιά και εξασφαλίζει μια ελκυστική εμφάνιση σε κάθε τραπέζι.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 95 mm |
|---|---|
| Βάθος | 95 mm |
| Ύψος | 42,50 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,14 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Διπλού τοιχώματος | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 86,99 €*





