(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - BRIDGE - Ø 23 cm x ύψος 13,5 cm - γυαλισμένο εξωτερικά, ματ εσωτερικά - κατάλληλο για πλυντήριο - κατάλληλο για 14981 & 13981

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - BRIDGE - Ø 23 cm x ύψος 13,5 cm - γυαλισμένο εξωτερικά, ματ εσωτερικά - κατάλληλο για πλυντήριο - κατάλληλο για 14981 & 13981
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας ανοξείδωτα σκεύη για ποικίλες χρήσεις
Αυτά τα σκεύη από τη σειρά BRIDGE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι 18/8, που τους προσδίδει μεγάλη ανθεκτικότητα και μακροζωία. Με διάμετρο 230 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα είδη φαγητών και παρασκευών. Τα σκεύη είναι βελτιστοποιημένα για τους κωδικούς προϊόντων 14981 και 13981, ώστε να μπορούν να χρησιμοποιηθούν ιδανικά ως συμπλήρωμα ή αντικατάσταση. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και την εστίαση
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση και σερβίρισμα φαγητών. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε κουζίνες, μπουφέδες ή catering, όπου η υγιεινή και η ανθεκτικότητα είναι καθοριστικής σημασίας. Χάρη στο υψηλής ποιότητας υλικό, τα σκεύη διατηρούν το σχήμα τους ακόμη και μετά από συχνή χρήση και είναι ανθεκτικά στη διάβρωση. Έτσι, αποτελούν μια πρακτική λύση για τον επαγγελματικό χώρο, όπου η λειτουργικότητα και η μακροζωία είναι απαραίτητες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 230 mm |
|---|---|
| Βάθος | 230 mm |
| Ύψος | 135 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/8 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Φινίρισμα | Άκρως γυαλισμένο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,93 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





