(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - BRIDGE - 140x140x85 mm - εξωτερικά γυαλισμένο, εσωτερικά ματ
Ύψος: 85mm
SKU 30050#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 146,36 €
(6 τεμ.) Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι - BRIDGE - 140x140x85 mm - εξωτερικά γυαλισμένο, εσωτερικά ματ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30050#6
Ύψος: 85mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 146,36 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Κομψά και ανθεκτικά μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι
Αυτά τα μπολ από τη σειρά BRIDGE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι 18/8, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ελκυστική εμφάνιση. Με διάμετρο 140 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για πολυάριθμες χρήσεις. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, κάνοντας τον καθαρισμό γρήγορο και εύκολο. Το σετ περιλαμβάνει έξι τεμάχια, που ταιριάζουν τέλεια μεταξύ τους και ξεχωρίζουν για την ανθεκτική κατασκευή τους.Ιδανικά για επαγγελματικές κουζίνες και πολυάριθμες εφαρμογές
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την προετοιμασία υλικών, το σερβίρισμα ή την ελκυστική παρουσίαση μικρών μερίδων. Χάρη στο υλικό τους, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά στη διάβρωση και σε μηχανικές καταπονήσεις, καθιστώντας τα τέλεια για καθημερινή χρήση. Είτε στη γαστρονομία, στο catering είτε στη μαζική εστίαση – αυτά τα μπολ προσφέρουν αξιόπιστη λειτουργικότητα και ελκυστική εμφάνιση. Επιπλέον, ταιριάζουν άψογα με τα είδη με κωδικούς 14980 και 13980, διευκολύνοντας τον συνδυασμό και τη χρήση τους.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/8 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Φινίρισμα | Άκρως γυαλισμένο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,45 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,35 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 219,99 €*





