(6 τεμ.) Μπολ από αλουμίνιο - FROSTFIRE - 1,5 l - 190x190 mm - στοιβαζόμενο - γκρι πιτσιλωτό
Ύψος: 90mm
SKU 30503#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
(6 τεμ.) Μπολ από αλουμίνιο - FROSTFIRE - 1,5 l - 190x190 mm - στοιβαζόμενο - γκρι πιτσιλωτό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30503#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά σκεύη από αλουμίνιο
Αυτά τα σκεύη είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας αλουμίνιο, γνωστό για την ανθεκτικότητα και το ελαφρύ βάρος του. Με χωρητικότητα 1,5 λίτρου, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Ο γκρι-ανοιχτός σχεδιασμός με στίγματα προσδίδει στα σκεύη μια μοντέρνα και ταυτόχρονα ανθεκτική εμφάνιση. Επιπλέον, τα σκεύη είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Χάρη στην στοίβαξή τους, μπορούν να αποθηκευτούν και να μεταφερθούν εξοικονομώντας χώρο.Πολλαπλές εφαρμογές για επαγγελματική χρήση
Τα σκεύη είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, καντίνες ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτούνται ανθεκτικά και λειτουργικά δοχεία. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για σερβίρισμα, παρουσίαση ή αποθήκευση τροφίμων. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, είναι κατάλληλα για εντατική χρήση και μπορούν να χρησιμοποιηθούν με ποικίλους τρόπους, για παράδειγμα για σαλάτες, συνοδευτικά ή προετοιμασμένα υλικά. Ο συνδυασμός πρακτικότητας και ελκυστικής εμφάνισης καθιστά αυτά τα σκεύη μια πολύτιμη προσθήκη σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 190 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Γκρι με στίγματα |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,80 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,80 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 259,99 €*




