(6 τεμ.) Μπολ ανάμειξης (μπασίνα) INOX - 3 l - Ø 26 cm
Ύψος: 90mm
SKU 85252#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
(6 τεμ.) Μπολ ανάμειξης (μπασίνα) INOX - 3 l - Ø 26 cm
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85252#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Ανθεκτικά σκεύη από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι
Τα σκεύη είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι 18/8, γνωστό για την ανθεκτικότητά του και την αντοχή στη διάβρωση. Με χωρητικότητα 3 λίτρα και διάμετρο 260 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Τα σκεύη είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και υποστηρίζοντας τη χρήση τους στην επαγγελματική καθημερινότητα. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και τη βιομηχανία
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για την προετοιμασία, το σερβίρισμα και την αποθήκευση τροφίμων στη γαστρονομία, τις μεγάλες κουζίνες και τις επιχειρήσεις catering. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και το πρακτικό μέγεθος, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με πολλούς τρόπους, όπως για ανάμειξη υλικών ή ως δοχεία για προετοιμασμένα πιάτα. Ο συνδυασμός σταθερότητας και εύκολης διαχείρισης τα καθιστά αξιόπιστους βοηθούς σε κάθε επαγγελματικό περιβάλλον.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 260 mm |
|---|---|
| Βάθος | 260 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3 l |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/8 |
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,35 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,35 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 125,99 €*






