(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 3 l - μπεζ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 3 l - μπεζ
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας αλουμινένια σκεύη της σειράς FROSTFIRE
Αυτά τα σκεύη από ανθεκτικό αλουμίνιο προσφέρουν με χωρητικότητα 3 λίτρων αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Τα σκεύη έχουν ένα ελκυστικό μπεζ χρώμα και διάμετρο 325 mm, καθιστώντας τα ιδιαίτερα πρακτικά και πολυχρηστικά. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση. Επιπλέον, τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει τη χρήση.
Πολλαπλές εφαρμογές για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για την επαγγελματική γαστρονομία, το catering και τις υπηρεσίες τροφίμων, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ανθεκτικότητα. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για σερβίρισμα, παρουσίαση και μεταφορά διαφόρων ειδών φαγητών. Λόγω του ελαφρού υλικού αλουμινίου, τα σκεύη είναι ιδιαίτερα εύχρηστα και ανθεκτικά, καθιστώντας τα την ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση. Ο συνδυασμός πρακτικού σχεδιασμού και υψηλής ποιότητας υποστηρίζει την αποδοτική εργασία σε κάθε κουζίνα ή χώρο εξυπηρέτησης.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 325 mm |
|---|---|
| Βάθος | 325 mm |
| Ύψος | 140 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,60 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,59 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





