(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 3,8 l - 250x250 mm - στοιβαζόμενο - γκρι στικέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 3,8 l - 250x250 mm - στοιβαζόμενο - γκρι στικέ
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πολυλειτουργικά αλουμινένια σκεύη
Αυτά τα σκεύη από αλουμίνιο της σειράς FROSTFIRE ξεχωρίζουν για τον όγκο τους των 3,8 λίτρων, ο οποίος προσφέρει αρκετό χώρο για μια ποικιλία πιάτων. Η γκρι-σκεπασμένη επιφάνεια προσδίδει στα σκεύη ένα μοντέρνο και ταυτόχρονα ανθεκτικό σχέδιο, που εντάσσεται εύκολα σε διάφορα περιβάλλοντα κουζίνας. Χάρη στις διαστάσεις 250x250 mm είναι συμπαγή αλλά ταυτόχρονα λειτουργικά. Επιπλέον, τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, κάτι που επιτρέπει την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και οργανώνει αποτελεσματικά τον χώρο εργασίας.
Ιδανικά για επαγγελματική γαστρονομία και catering
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε μεγάλες κουζίνες, όπου απαιτούνται ανθεκτικά και μακρόχρονα δοχεία. Η καταλληλότητά τους για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων διευκολύνει τον καθαρισμό και εξοικονομεί χρόνο. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για την ελκυστική παρουσίαση, σερβίρισμα ή προσωρινή αποθήκευση φαγητών. Ο συνδυασμός υψηλής ποιότητας αλουμινίου και λειτουργικού σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστους βοηθούς σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 250 mm |
|---|---|
| Βάθος | 250 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 3,80 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Γκρι με στίγματα |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,49 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,48 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




