(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - στρογγυλό - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Ύψος: 120mm
SKU 30019#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - στρογγυλό - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30019#6
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πολυλειτουργικά μπολ από αλουμίνιο
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FROSTFIRE ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας αλουμίνιο τους, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 1,9 λίτρων και διάμετρο 265 mm, προσφέρουν επαρκή χώρο για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και την κουζίνα
Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή και το πρακτικό μέγεθός τους, αυτά τα μπολ είναι τέλεια για την προετοιμασία, παρουσίαση και αποθήκευση τροφίμων. Χρησιμοποιούνται στη γαστρονομία, σε κυλικεία ή μεγάλες κουζίνες, όπου απαιτούνται αποτελεσματικές και υγιεινές διαδικασίες εργασίας. Το κόκκινο χρώμα των μπολ προσφέρει επίσης μια ελκυστική εμφάνιση και διευκολύνει την οργάνωση στην καθημερινή λειτουργία της κουζίνας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 379,99 €*





