(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο | πλενόμενο στο πλυντήριο - πράσινο
Ύψος: 120mm
SKU 30018#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο | πλενόμενο στο πλυντήριο - πράσινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30018#6
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από αλουμίνιο
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FROSTFIRE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό αλουμινίου, που εξασφαλίζει μακροχρόνια και ανθεκτική χρήση. Με χωρητικότητα 1,9 λίτρα και διάμετρο 265 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα και υλικά. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλύση στο πλυντήριο πιάτων και επομένως ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και την κουζίνα
Αυτά τα αλουμινένια μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις επαγγελματικές κουζίνες. Είναι τέλεια για υγιεινή σερβίρισμα ή προετοιμασία φαγητών. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους, είναι επίσης κατάλληλα για τη μεταφορά τροφίμων. Είτε για κρύα είτε για ζεστά πιάτα – τα μπολ προσφέρουν μια ευέλικτη και πρακτική λύση για ποικίλες απαιτήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 404,99 €*





