(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μπεζ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μπεζ
Περιγραφή
Πρακτικά αλουμινένια σκεύη της σειράς FROSTFIRE
Αυτά τα σκεύη από ανθεκτικό αλουμίνιο προσφέρουν με χωρητικότητα 1,9 λίτρων αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Το μπεζ χρώμα τους δίνει μια διακριτική εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα περιβάλλοντα. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχεδιασμό, τα σκεύη μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο σε περιορισμένους χώρους εργασίας. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και βελτιστοποιεί τη ροή εργασίας.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για το σερβίρισμα και την προετοιμασία φαγητών στη γαστρονομία, το catering ή την κουζίνα. Είναι τέλεια για να κρατούν τα υλικά ή τα έτοιμα πιάτα οργανωμένα και εύκολα προσβάσιμα. Λόγω του ελαφρού αλουμινένιου υλικού, τα σκεύη είναι ιδιαίτερα πρακτικά και ανθεκτικά, καθιστώντας τα αξιόπιστους βοηθούς στην καθημερινή χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,11 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,10 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





