(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 120mm
SKU 30016#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
(6 τεμ.) Μπολ αλουμινίου - FROSTFIRE - 1,9 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30016#6
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 267,74 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά σκεύη από αλουμίνιο
Αυτά τα σκεύη από αλουμίνιο ξεχωρίζουν για το ελαφρύ αλλά ταυτόχρονα ανθεκτικό υλικό τους, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 1,9 λίτρων και διάμετρο 265 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Η μαύρη επιφάνεια προσδίδει στα σκεύη ένα μοντέρνο και ελκυστικό σχεδιασμό. Ένα επιπλέον πλεονέκτημα είναι ότι τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας έτσι αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Πολλαπλές εφαρμογές στον επαγγελματικό τομέα
Τα σκεύη είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία ή στο catering, καθώς είναι τόσο ανθεκτικά όσο και κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, αντέχοντας έτσι στις καθημερινές απαιτήσεις. Είναι εξαιρετικά για σερβίρισμα, προετοιμασία ή παρουσίαση φαγητών. Χάρη στον συνδυασμό λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού, είναι πολυχρηστικά και συμβάλλουν σε μια αποδοτική ροή εργασίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C - 200 °C |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,11 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 384,99 €*




