(6 τεμ.) Μπολ ακακίας (ξύλινο) - ACACIA - 2,5 l - Ø 25 cm - στοιβαζόμενο - καφέ
Ύψος: 85mm
SKU 00795#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 215,38 €
(6 τεμ.) Μπολ ακακίας (ξύλινο) - ACACIA - 2,5 l - Ø 25 cm - στοιβαζόμενο - καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 00795#6
Ύψος: 85mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 215,38 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από ξύλο ακακίας
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ACACIA κατασκευάζονται από ανθεκτικό ξύλο ακακίας, γνωστό για την αντοχή και τη φυσική ομορφιά του. Με χωρητικότητα 2,5 λίτρων και διάμετρο 250 mm, προσφέρουν επαρκή χώρο για διάφορα πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Καθώς δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, συνιστάται ήπιος καθαρισμός στο χέρι για να προστατευτεί η επιφάνεια του ξύλου και να διατηρηθεί η ποιότητα μακροπρόθεσμα.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση σαλατών, συνοδευτικών ή σνακ, καθιστώντας τα τέλεια για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία ή το catering. Χάρη στο φυσικό ξύλο, προσδίδουν σε κάθε στρωμένο τραπέζι μια ζεστή και ελκυστική εμφάνιση. Με την ανθεκτική κατασκευή τους, είναι κατάλληλα για συχνή χρήση και προσφέρουν μια βιώσιμη εναλλακτική λύση στα πλαστικά προϊόντα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 250 mm |
|---|---|
| Βάθος | 250 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 2,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,60 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,60 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 304,99 €*














