(6 τεμ.) MOSCOW MULE - Κούπα - 500 ml - χαλκός - με χερούλι
Ανοξείδωτο ατσάλι
SKU 93367#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 159,45 €
(6 τεμ.) MOSCOW MULE - Κούπα - 500 ml - χαλκός - με χερούλι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 93367#6
Ανοξείδωτο ατσάλι
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 159,45 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια για εκλεπτυσμένη απόλαυση
Αυτά τα ποτήρια από υψηλής ποιότητας γυαλί εντυπωσιάζουν με τον ελκυστικό σχεδιασμό τους σε εμφάνιση χαλκού και διαθέτουν πρακτική χερούλι που εξασφαλίζει ασφαλές κράτημα. Το σετ περιλαμβάνει έξι ποτήρια, το καθένα με χωρητικότητα 500 ml, ιδανικά για την παρασκευή και σερβίρισμα ποτών όπως το κλασικό Moscow Mule. Χάρη στις ανθεκτικές στο νερό ιδιότητές τους, διατηρούν την ποιότητα και την εμφάνισή τους ακόμα και μετά από συχνή χρήση.Πολυλειτουργική χρήση και εύκολη φροντίδα
Τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας απλή καθαριότητα και καθιστώντας τα ιδιαίτερα πρακτικά για καθημερινή χρήση. Είναι τέλεια για χρήση σε μπαρ, εστιατόρια ή ιδιωτικές εκδηλώσεις όπου απαιτείται κομψό σερβίρισμα. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους, είναι κατάλληλα τόσο για κρύα κοκτέιλ όσο και για άλλα δροσιστικά ποτά, προσθέτοντας πάντα μια κομψή νότα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 120 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Details
| Σειρά | MOSCOW MULE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 500 ml |
| Στιβαζόμενο | Όχι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,49 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,14 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 234,99 €*






