(6 τεμ.) MOSCOW MULE - Κούπα - 450 ml - χαλκός

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) MOSCOW MULE - Κούπα - 450 ml - χαλκός
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια για εκλεπτυσμένη απόλαυση
Αυτό το σετ 6 ποτηριών ξεχωρίζει με το ποιοτικό του χαλκό σχεδιασμό με λαβές από χρώμιο, που όχι μόνο εντυπωσιάζει οπτικά αλλά και προσφέρει ανθεκτικότητα. Τα ποτήρια είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί και διαθέτουν αδιάβροχη επιφάνεια, που εξασφαλίζει εύκολη φροντίδα. Χάρη στην στιβαρή κατασκευή τους, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση και προσδίδουν μια ιδιαίτερη γοητεία σε κάθε περίσταση.
Πολλαπλές χρήσεις για απαιτητική χρήση
Τα ποτήρια είναι τέλεια για κομψή σερβίρισμα κοκτέιλ όπως το κλασικό Moscow Mule, αλλά και για άλλα ποτά. Είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει τον καθαρισμό και τα καθιστά ιδιαίτερα πρακτικά για επαγγελματική χρήση. Είτε σε μπαρ, εστιατόρια ή σε ιδιωτικές εκδηλώσεις – αυτά τα ποτήρια συνδυάζουν λειτουργικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό και αποτελούν έναν αξιόπιστο σύμμαχο για κάθε περίσταση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 130 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Details
| Σειρά | MOSCOW MULE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 450 ml |
| Στιβαζόμενο | Όχι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,22 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,18 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






