(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - NERO - 3,5 l - 530x162 mm - βάθος 80 mm - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - NERO - 3,5 l - 530x162 mm - βάθος 80 mm - μαύρο
Περιγραφή
Ανθεκτικό GN-σκάφος από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το GN-σκάφος σε μέγεθος 2/4 προσφέρει με χωρητικότητα 3,5 λίτρων αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα και υλικά. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ξεχωρίζει για την ανθεκτικότητά του και την αντοχή του σε θραύση και γρατζουνιές. Με βάθος 80 mm, το σκάφος έχει ιδανικές διαστάσεις για να φιλοξενεί με ασφάλεια ακόμη και μεγαλύτερες μερίδες. Επιπλέον, το σκάφος είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθαρισμό. Ο σχεδιασμός του που επιτρέπει τη στοιβασία διευκολύνει την αποθήκευση εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε επαγγελματικές κουζίνες.
Ιδανικό για τον επαγγελματικό χώρο της γαστρονομίας και της τροφοδοσίας
Το σκάφος είναι εξαιρετικό για την παρουσίαση και αποθήκευση φαγητών σε μπουφέδες, κυλικεία και μεγάλες κουζίνες. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος GN 2/4, μπορεί να συνδυαστεί εύκολα με άλλους GN-δοχεία και να χρησιμοποιηθεί σε συστήματα GN. Είτε για κρύα είτε για ζεστά πιάτα – το σκάφος είναι πολυχρηστικό και υποστηρίζει αποτελεσματικές ροές εργασίας. Με τον απλό και κομψό σχεδιασμό της σειράς NERO, ενσωματώνεται οπτικά με ελκυστικό τρόπο σε κάθε επαγγελματικό περιβάλλον.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 530 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 2/4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 3,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 1 kg |
| Καθαρό βάρος | 1 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





