(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - FRIDA - 3,65 l - βάθος 75 mm - 530x162 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/μπεζ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - FRIDA - 3,65 l - βάθος 75 mm - 530x162 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/μπεζ
Περιγραφή
Ανθεκτικά GN-σκεύη από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα GN-σκεύη της σειράς FRIDA είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γνωστή για την ανθεκτικότητά της και την αντοχή της σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 3,65 λίτρων και βάθος 75 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα φαγητά. Το μέγεθος GN 2/4 εξασφαλίζει την ιδανική εφαρμογή σε επαγγελματικά συστήματα κουζίνας. Επιπλέον, τα σκεύη είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό με υγιεινό τρόπο. Χάρη στον σχεδιασμό που επιτρέπει την στοιβασία, τα σκεύη αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο.
Η τέλεια λύση για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ μελαμίνης είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις μεγάλες κουζίνες. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για σερβίρισμα, αποθήκευση και παρουσίαση φαγητών. Η ανθεκτική κατασκευή τους τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος, ταιριάζουν άριστα σε GN-δοχεία, επιτρέποντας έτσι αποτελεσματική οργάνωση και ομαλή ροή εργασίας. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και εύκολης χειριστικότητας κάνει αυτό το σετ αναντικατάστατο βοηθό στην επαγγελματική κουζίνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 530 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| GN | 2/4 |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χωρητικότητα | 3,65 l |
| Χρώμα | Μαύρο/μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,99 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,99 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




