(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - CASCADE - 3,65 l - 530x162 mm - βάθος 75 mm - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 μελαμίνης - CASCADE - 3,65 l - 530x162 mm - βάθος 75 mm - λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά GN δοχεία από μελαμίνη για πολυδιάστατη χρήση
Αυτά τα GN δοχεία σε μέγεθος 2/4 είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 3,65 λίτρων και βάθος 75 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά και υλικά. Τα δοχεία είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό και βελτιώνοντας τη ροή εργασίας. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.
Ιδανική λύση για επαγγελματικές κουζίνες και catering
Αυτά τα GN δοχεία είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις μεγάλες κουζίνες, όπου η αποδοτικότητα και η υγιεινή είναι πρωταρχικής σημασίας. Είναι τέλεια για την ελκυστική παρουσίαση ή την ασφαλή αποθήκευση φαγητών. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος GN 2/4, μπορούν εύκολα να συνδυαστούν με άλλα GN δοχεία και να χρησιμοποιηθούν σε συστήματα GN δοχείων. Λόγω της ανθεκτικής ποιότητας του υλικού τους, είναι επίσης κατάλληλα για καθημερινή χρήση και υποστηρίζουν την επαγγελματική οργάνωση της κουζίνας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 530 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 2/4 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 3,65 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 1,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,10 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








