(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 από ακρυλικό - FRIDA - 3,65 l - 530x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Χρώμα: Λευκό
SKU 84564#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 203,48 €
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 2/4 από ακρυλικό - FRIDA - 3,65 l - 530x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84564#6
Χρώμα: Λευκό
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 203,48 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά GN-σκεύη από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα GN-σκεύη της σειράς FRIDA είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και αδιάσπαστα. Με χωρητικότητα 3,65 λίτρα και βάθος 75 mm προσφέρουν επαρκή χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα σκεύη σε μέγεθος GN 2/4 είναι στοιβαζόμενα, καθιστώντας τα ιδανικά για αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλύση σε πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό και καθιστώντας τη χρήση τους στην καθημερινή εργασία άνετη.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για την επαγγελματική κουζίνα και τον χώρο catering, καθώς είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση και αποθήκευση φαγητών. Είτε για κρύα είτε για ζεστά πιάτα – τα GN-σκεύη υποστηρίζουν μια αποδοτική οργάνωση και ελκυστική παρουσίαση. Με τα τυποποιημένα τους μεγέθη, εφαρμόζουν άψογα σε GN-δοχεία και εξοπλισμό, διευκολύνοντας τη ροή εργασίας σε μεγάλες κουζίνες και εξασφαλίζοντας ομαλή εξυπηρέτηση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 530 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| GN | 2/4 |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Χωρητικότητα | 3,65 l |
| Χρώμα | Μπεζ/λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,99 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,99 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 289,99 €*




