(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/9 μελαμίνης - NERO - 0,35 l - 176x108 mm - βάθος 55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/9 μελαμίνης - NERO - 0,35 l - 176x108 mm - βάθος 55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας GN-δοχεία από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα GN-δοχεία σε μέγεθος 1/9 είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, προσφέροντάς τους μεγάλη διάρκεια ζωής και αντοχή. Με χωρητικότητα 0,35 λίτρα και βάθος 55 mm, είναι ιδανικά για τη μερίδα μικρότερων πιάτων ή συστατικών. Τα δοχεία είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου, και επιπλέον είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και κουζίνα
Αυτά τα δοχεία είναι άριστα κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, ειδικά σε μπουφέδες, catering και μεγάλες κουζίνες. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος GN 1/9, μπορούν εύκολα να ενσωματωθούν σε συστήματα GN-δοχείων, απλοποιώντας την οργάνωση και παρουσίαση των πιάτων. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση και προσφέρουν μια πρακτική λύση για την ελκυστική και υγιεινή παρουσίαση συνοδευτικών, σαλτσών ή επιδορπίων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 176 mm |
|---|---|
| Βάθος | 108 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/9 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,35 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,21 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,21 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






