(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - NERO - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Χρώμα: Μαύρο
SKU 85277#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - NERO - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85277#6
Χρώμα: Μαύρο
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Πολύπλευρα GN-σκεύη από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα GN-σκεύη σε μέγεθος 1/4 προσφέρουν με χωρητικότητα 1,5 λίτρα ιδανικές διαστάσεις για την επαγγελματική παρουσίαση και αποθήκευση τροφίμων. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, διακρίνονται για την ιδιαίτερη ανθεκτικότητά τους και την ελκυστική εμφάνιση. Τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και διαθέτουν βάθος 75 mm, που ανοίγει ποικίλες δυνατότητες χρήσης.Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα σκεύη είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθαρισμό και υγιεινή. Είναι εξαιρετικά για χρήση στη γαστρονομία, στο catering και στη μαζική εστίαση, όπου απαιτείται αποτελεσματική οργάνωση και ελκυστική παρουσίαση. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος GN 1/4, τα σκεύη μπορούν εύκολα να ενσωματωθούν σε GN-δοχεία και συστήματα, υποστηρίζοντας ευέλικτες εφαρμογές στην κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,55 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,55 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 183,99 €*





