(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - FRIDA - 1,8 l - 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - FRIDA - 1,8 l - 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Περιγραφή
Πολύπλευρα GN δοχεία από ανθεκτικό μελαμίνη
Τα GN δοχεία σε μέγεθος 1/4 από τη σειρά FRIDA ξεχωρίζουν για τον όγκο των 1,8 λίτρων, που είναι ιδανικός για προετοιμασία μερίδων και αποθήκευση στη γαστρονομία. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, αυτά τα δοχεία είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Η δυνατότητα στοίβαξης εξασφαλίζει επίσης οικονομία χώρου σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία
Αυτά τα GN δοχεία είναι κατάλληλα για χρήση σε μεγάλες κουζίνες, catering και μπουφέ, όπου απαιτείται μια αξιόπιστη και πρακτική λύση για την παρουσίαση και αποθήκευση τροφίμων. Το βάθος των 75 mm προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα και παρασκευές. Είτε για προετοιμασία, σερβίρισμα ή αποθήκευση – τα δοχεία είναι πολυλειτουργικά και υποστηρίζουν αποδοτικές ροές εργασίας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| GN | 1/4 |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χωρητικότητα | 1,80 l |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,56 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,56 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






