(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - EMMA - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - μπλε

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - EMMA - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 265x162 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - μπλε
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας GN δοχεία από μελαμίνη για επαγγελματικές κουζίνες
Αυτά τα GN δοχεία σε μέγεθος 1/4 από τη σειρά EMMA προσφέρουν χωρητικότητα 1,5 λίτρων και βάθος 75 mm. Κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Χάρη στην στοίβαξή τους, τα δοχεία αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, προσφέροντας περισσότερη τάξη στην κουζίνα. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο.
Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και το catering
Τα δοχεία είναι ιδανικά για επαγγελματική παρασκευή, παρουσίαση και αποθήκευση φαγητών σε μεγάλες κουζίνες, επιχειρήσεις catering ή μπουφέδες. Επιτρέπουν την οργανωμένη μερίδα και είναι άριστα για την υγιεινή και ασφαλή φύλαξη συστατικών ή έτοιμων πιάτων. Με το πρότυπο μέγεθος GN 1/4, ταιριάζουν τέλεια σε GN δοχεία και συστήματα, υποστηρίζοντας αποτελεσματικά τη ροή εργασίας στη γαστρονομία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/4 |
| Χρώμα | Μπλε |
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,49 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,49 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




