(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - CASCADE - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 264x162 mm - βάθος 75 mm - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/4 μελαμίνης - CASCADE - 1,5 l - εξωτερικές διαστάσεις 264x162 mm - βάθος 75 mm - λευκό
Περιγραφή
Ανθεκτικά GN σκεύη από μελαμίνη για πολυεπίπεδη χρήση
Τα GN σκεύη σε μέγεθος 1/4 της σειράς CASCADE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή σταθερότητα. Με χωρητικότητα 1,5 λίτρων και βάθος 75 mm, αυτά τα σκεύη έχουν ιδανικές διαστάσεις για την ασφαλή και οργανωμένη παρουσίαση διαφόρων πιάτων. Ιδιαίτερα πρακτικό είναι ότι τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τη διαδικασία καθαρισμού και εξοικονομώντας χρόνο.
Η τέλεια λύση για επαγγελματικές κουζίνες και catering
Αυτά τα GN σκεύη είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις μεγάλες κουζίνες, όπου απαιτείται αξιόπιστη και υγιεινή αποθήκευση καθώς και παρουσίαση των τροφίμων. Με το τυποποιημένο μέγεθος GN 1/4, ταιριάζουν άψογα σε GN δοχεία και ψυγεία βιτρίνας. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και πρακτικού σχεδιασμού τα καθιστά την ιδανική επιλογή για την καθημερινή χρήση στην προετοιμασία, αποθήκευση και διανομή φαγητού.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 264 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/4 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,58 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,58 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








