(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - NERO - 3,5 l - βάθος 75 mm - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - NERO - 3,5 l - βάθος 75 mm - μαύρο
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων GN δοχεία από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα GN δοχεία της σειράς NERO προσφέρουν με τον όγκο τους των 3,5 λίτρων επαρκή χώρο για διάφορα φαγητά και υλικά. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ξεχωρίζουν για την ιδιαίτερη ανθεκτικότητα και μακροζωία τους, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Το βάθος των 75 mm εξασφαλίζει μια πρακτική μορφή, κατάλληλη τόσο για υγρά όσο και για στερεά φαγητά. Επιπλέον, τα δοχεία είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό. Με το μέγεθος GN 1/2 ταιριάζουν τέλεια σε τυποποιημένα συστήματα εστίασης και κουζίνας.
Βέλτιστες εφαρμογές στη γαστρονομία και τη μεγάλη κουζίνα
Αυτά τα GN δοχεία είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις μεγάλες κουζίνες. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για αποθήκευση, παρουσίαση και μερίδα φαγητών. Χάρη στον στοιβαζόμενο σχεδιασμό τους, επιτρέπεται η εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, κάτι που είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο σε περιορισμένους χώρους κουζίνας. Είτε για κρύα είτε για ζεστά πιάτα – τα δοχεία υποστηρίζουν αποτελεσματικές ροές εργασίας και συμβάλλουν στην άριστη οργάνωση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 325 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/2 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 3,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,90 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,90 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





