(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - EMMA - 3,5 l - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - EMMA - 3,5 l - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Περιγραφή
Ανθεκτικά GN ταψιά από μελαμίνη για πολυποίκιλη χρήση
Τα ταψιά GN σε μέγεθος 1/2 της σειράς EMMA ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ιδιαίτερα ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 3,5 λίτρων και βάθος 75 mm, τα ταψιά προσφέρουν επαρκή όγκο για ποικίλα πιάτα. Χάρη στην δυνατότητα στοιβασίας, μπορούν να αποθηκευτούν και να μεταφερθούν εξοικονομώντας χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό στην καθημερινή χρήση.
Ιδανικά για την επαγγελματική γαστρονομία και το catering
Αυτά τα ταψιά GN είναι ιδανικά για χρήση σε μεγάλες κουζίνες, μπουφέδες και catering εκδηλώσεις, όπου απαιτείται υγιεινή και αποδοτική παρουσίαση των φαγητών. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για την προετοιμασία, αποθήκευση και διανομή τροφίμων. Με το τυποποιημένο μέγεθος GN 1/2, ταιριάζουν άριστα σε GN δοχεία και καρότσια, διευκολύνοντας την ενσωμάτωση στα υπάρχοντα συστήματα κουζίνας. Ο συνδυασμός ανθεκτικότητας και λειτουργικότητας τα καθιστά απαραίτητο βοηθητικό εργαλείο στην επαγγελματική κουζίνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 325 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| GN | 1/2 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χωρητικότητα | 3,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,87 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,87 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά









