(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - CASCADE - 3,65 l - εξωτερικές διαστάσεις 325x265 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκάνη GN 1/2 μελαμίνης - CASCADE - 3,65 l - εξωτερικές διαστάσεις 325x265 mm - βάθος 75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Περιγραφή
Ανθεκτικά GN δοχεία από μελαμίνη για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα GN δοχεία της σειράς CASCADE είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό που χαρακτηρίζεται από μακροχρόνια χρήση και αντοχή σε θραύση. Με χωρητικότητα 3,65 λίτρων και βάθος 75 mm, τα δοχεία προσφέρουν επαρκή χώρο για ποικίλα φαγητά. Το μέγεθος GN 1/2 εξασφαλίζει βέλτιστη συμβατότητα με κοινό εξοπλισμό εστίασης. Επιπλέον, τα δοχεία είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου, και κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό αποτελεσματικό και γρήγορο.
Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα GN δοχεία είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε κουζίνες, μπουφέδες και υπηρεσίες catering. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για την παρουσίαση και την αποθήκευση φαγητών, τόσο κρύων όσο και ζεστών. Χάρη στις ανθεκτικές ιδιότητες του υλικού, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός υποστηρίζει την αποτελεσματική οργάνωση και την γρήγορη πρόσβαση κατά τη διανομή ή προετοιμασία των γευμάτων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 325 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 3,65 l |
| GN | 1/2 |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 1 kg |
| Καθαρό βάρος | 1 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά











