(6 τεμ.) Λεκανάκι GN 1/6 μελαμίνης - FRIDA - 1 l - βάθος 75 mm - εξωτερικές διαστάσεις 176x162 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Χρώμα: Μαύρο
SKU 84584#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 115,42 €
(6 τεμ.) Λεκανάκι GN 1/6 μελαμίνης - FRIDA - 1 l - βάθος 75 mm - εξωτερικές διαστάσεις 176x162 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84584#6
Χρώμα: Μαύρο
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 115,42 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά GN-σκεύη από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα GN-σκεύη της σειράς FRIDA εντυπωσιάζουν με τον χώρο χωρητικότητας 1 λίτρου και το πρακτικό μέγεθος σε διάσταση GN 1/6, που είναι ιδανικό για την επαγγελματική γαστρονομία. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Η αντοχή στο πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο καθάρισμα και εξοικονομεί χρόνο στην καθημερινή εργασία. Χάρη στην στοίβαξή τους, τα σκεύη μπορούν να αποθηκευτούν και να μεταφερθούν εξοικονομώντας χώρο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για τον τομέα της γαστρονομίας
Αυτά τα σκεύη είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση και την κατάλληλη μερίδα διαφόρων φαγητών. Είναι τέλεια για μπουφέδες, καντίνες ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται αποτελεσματικός και υγιεινός χειρισμός. Χάρη στην στιβαρή κατασκευή τους, είναι κατάλληλα και για καθημερινή χρήση σε μεγάλες κουζίνες και υποστηρίζουν την επαγγελματική οργάνωση κατά το σερβίρισμα και την αποθήκευση τροφίμων.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 176 mm |
|---|---|
| Βάθος | 162 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| GN | 1/6 |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Χρώμα | Μπεζ, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,41 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,41 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 162,99 €*






