(6 τεμ.) Λεκανάκι GN 1/6 από ακρυλικό - FRIDA - 0,50 l - 176x108 mm - βάθος 55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Λεκανάκι GN 1/6 από ακρυλικό - FRIDA - 0,50 l - 176x108 mm - βάθος 55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας GN-σκάφες από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτές οι GN-σκάφες σε μέγεθος 1/6 από τη σειρά FRIDA είναι κατασκευασμένες από ανθεκτική μελαμίνη, που τις καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικές και μακροχρόνιες. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρα και βάθος 55 mm, είναι ιδανικές για τη φιλοξενία μικρότερων μερίδων ή συστατικών. Οι σκάφες είναι κατάλληλες για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθαρισμό. Επιπλέον, είναι στοίβες, επιτρέποντας την αποθήκευσή τους με εξοικονόμηση χώρου.
Η τέλεια λύση για την επαγγελματική κουζίνα και το catering
Οι σκάφες είναι ιδανικές για χρήση στη γαστρονομία, ειδικά στην προετοιμασία και παρουσίαση φαγητών. Χάρη στο τυποποιημένο μέγεθος GN 1/6, ταιριάζουν άψογα σε GN-δοχεία και επιτρέπουν ευέλικτη οργάνωση των χώρων εργασίας. Είτε για σαλάτες, συνοδευτικά ή σάλτσες – αυτές οι σκάφες προσφέρουν μια πρακτική και κομψή λύση για καθημερινή χρήση. Το ανθεκτικό υλικό τις καθιστά επίσης κατάλληλες για έντονη χρήση σε μεγάλες κουζίνες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 176 mm |
|---|---|
| Βάθος | 108 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| GN | 1/6 |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Χρώμα | Μπεζ, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,22 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,22 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




