(6 τεμ.) Κούπα JULEP MUG - 400 ml - αντικέ χαλκός
Ανοξείδωτο ατσάλι
SKU 93336#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
(6 τεμ.) Κούπα JULEP MUG - 400 ml - αντικέ χαλκός
Αξιολογήστε τώρα
SKU 93336#6
Ανοξείδωτο ατσάλι
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια για εκλεπτυσμένη σερβίρισμα
Αυτά τα ποτήρια από γυαλί υψηλής ποιότητας ξεχωρίζουν με το αντικέ-χάλκινο σχέδιό τους, που προσδίδει μια ιδιαίτερη νότα σε κάθε περιβάλλον. Διατίθενται σε πρακτικό σετ των 6 και προσφέρουν με τον όγκο των 400 ml επαρκή χωρητικότητα για διάφορα ποτά. Η αντοχή στο νερό εξασφαλίζει ότι η επιφάνεια παραμένει ανθεκτική και εύκολη στη φροντίδα, ενώ το υλικό από γυαλί προσφέρει ελκυστική εμφάνιση και ευχάριστη αίσθηση κατά το πόσιμο.Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη φροντίδα
Αυτά τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας έτσι τον καθαρισμό στην καθημερινή χρήση. Είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, στο γραφείο ή για ιδιωτική χρήση, όταν απαιτείται κομψό σερβίρισμα. Επειδή δεν στοιβάζονται, είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για χώρους όπου πρέπει να παραμένουν γρήγορα προσβάσιμα. Είναι τέλεια για κρύα και ζεστά ποτά που θέλουν να παρουσιαστούν με ελκυστικό τρόπο.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 115 mm |
Details
| Σειρά | JULEP MUG |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 400 ml |
| Στιβαζόμενο | Όχι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Χαλκός αντίκα |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,18 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,16 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 126,99 €*





