(6 τεμ.) JULEP MUG - Κούπα - 350 ml - χαλκός

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) JULEP MUG - Κούπα - 350 ml - χαλκός
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια για εκλεπτυσμένη απόλαυση
Τα ποτήρια από υψηλής ποιότητας γυαλί εντυπωσιάζουν με τον ελκυστικό σχεδιασμό τους σε χαλκομανία και αποτελούν μέρος της αποκλειστικής σειράς JULEP MUG. Με πρακτικό μέγεθος 350 ml, είναι ιδανικά για διάφορα ποτά. Η αδιάβροχη επιφάνεια εξασφαλίζει ότι τα ποτήρια διατηρούν την κομψή εμφάνισή τους ακόμη και με καθημερινή χρήση και καθαρίζονται εύκολα.
Πολύπλευρη χρήση και εύκολη φροντίδα
Αυτά τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και τα καθιστά τέλεια για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και το catering. Αν και δεν στοιβάζονται, ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητά τους και τη μακροζωία τους. Ιδανικά για σερβίρισμα κρύων ποτών, αποτελούν έναν κομψό σύντροφο για κάθε περίσταση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Details
| Σειρά | JULEP MUG |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 350 ml |
| Στιβαζόμενο | Όχι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,16 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,16 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






