(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - NOTE - 1 l - Διάφανο - περιλ. γυάλινο καπάκι με φλάντζα
Χρώμα: Διαφανές
SKU 82265#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 66,63 €
(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - NOTE - 1 l - Διάφανο - περιλ. γυάλινο καπάκι με φλάντζα
Αξιολογήστε τώρα
SKU 82265#6
Χρώμα: Διαφανές
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 66,63 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά βάζα αποθήκευσης για πολυλειτουργική φύλαξη
Αυτά τα βάζα αποθήκευσης από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι είναι ιδανικά για την ασφαλή και υγιεινή φύλαξη τροφίμων. Κάθε σετ περιλαμβάνει έξι βάζα με χωρητικότητα ενός λίτρου το καθένα, τα οποία ξεχωρίζουν για την ανθεκτική κατασκευή τους και το γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση. Το ενσωματωμένο πεδίο επισήμανσης επιτρέπει εύκολη και ξεκάθαρη σήμανση του περιεχομένου, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο στην οργανωμένη αποθήκευση. Επιπλέον, τα βάζα είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.Ιδανικά για φύλαξη στην κουζίνα και στον επαγγελματικό χώρο
Τα βάζα αποθήκευσης είναι άριστα για τη φύλαξη ξηρών τροφίμων, μπαχαρικών ή μικρών συστατικών και εξασφαλίζουν μεγαλύτερη φρεσκάδα χάρη στη στεγανή σφράγιση. Χρησιμοποιούνται τόσο σε οικιακές κουζίνες όσο και σε επαγγελματικούς χώρους όπου η τάξη και η υγιεινή έχουν ύψιστη προτεραιότητα. Μέσω της καθαρής επισήμανσης και του κομψού σχεδιασμού, είναι εξαιρετικά κατάλληλα για την οργανωμένη διαχείριση αποθεμάτων και τη διατήρηση της άμεσης προσβασιμότητας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 110 mm |
|---|---|
| Βάθος | 110 mm |
| Ύψος | 180 mm |
Details
| Σειρά | NOTE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 1 l |
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Ναι |
| Τύπος καπακιού | Γυάλινο καπάκι |
| Τύπος κλεισίματος | Αεροστεγές |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,68 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,68 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 81,99 €*







