(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - NOTE - 1,2 l - Διάφανο - με γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση
Χρώμα: Διαφανές
SKU 82266#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - NOTE - 1,2 l - Διάφανο - με γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση
Αξιολογήστε τώρα
SKU 82266#6
Χρώμα: Διαφανές
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά βάζα αποθήκευσης για πολυμορφική χρήση
Αυτά τα βάζα αποθήκευσης σε σετ των 6 προσφέρουν με χωρητικότητα 1,2 λίτρων μια ιδανική λύση για την ασφαλή και οργανωμένη φύλαξη τροφίμων. Το γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση εξασφαλίζει ότι το περιεχόμενο παραμένει φρέσκο και προστατευμένο από την υγρασία. Επιπλέον, το ενσωματωμένο πεδίο επισήμανσης διευκολύνει την οργάνωση και την γρήγορη αναγνώριση των αποθηκευμένων προϊόντων. Το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι εγγυάται ανθεκτικότητα και σταθερότητα, ενώ η δυνατότητα πλύσης στο πλυντήριο πιάτων επιτρέπει εύκολο καθάρισμα.Βέλτιστες χρήσεις για τάξη και φρεσκάδα
Αυτά τα βάζα είναι ιδανικά για την αποθήκευση ξηρών τροφίμων όπως μπαχαρικά, ξηροί καρποί ή συστατικά ζύμης. Χάρη στη στεγανή κλειδαριά, είναι επίσης εξαιρετικά κατάλληλα για την φύλαξη καφέ, τσαγιού ή σπιτικών αλειμμάτων. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και πρακτικού σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο βοηθητικό εργαλείο στην κουζίνα, στην αποθήκη ή σε επαγγελματικό περιβάλλον όπου η υγιεινή και η τάξη έχουν ύψιστη προτεραιότητα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 115 mm |
|---|---|
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 195 mm |
Details
| Σειρά | NOTE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 1,20 l |
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Ναι |
| Τύπος καπακιού | Γυάλινο καπάκι |
| Τύπος κλεισίματος | Αεροστεγές |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,78 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,78 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 90,99 €*







