(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - CLASSIC - 0,9 l - Διάφανο - περιλ. γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - CLASSIC - 0,9 l - Διάφανο - περιλ. γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση
Περιγραφή
Πρακτικό σετ βάζων αποθήκευσης για πολυλειτουργική χρήση
Το σετ αποτελείται από έξι υψηλής ποιότητας βάζα αποθήκευσης της σειράς CLASSIC, κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί. Κάθε βάζο διαθέτει γυάλινο καπάκι με στεγανοποίηση, που εξασφαλίζει αεροστεγή αποθήκευση και διατηρεί τη φρεσκάδα του περιεχομένου. Τα βάζα είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Ιδανικό για επαγγελματική και ιδιωτική χρήση
Αυτά τα βάζα αποθήκευσης είναι τέλεια για την υγιεινή και οργανωμένη φύλαξη τροφίμων – είτε στην κουζίνα, στην αποθήκη ή στο χώρο πώλησης. Χάρη στους αεροστεγείς κλειστούς μηχανισμούς, τα μπαχαρικά, τα αποξηραμένα προϊόντα ή οι μαριναρισμένες σπεσιαλιτέ παραμένουν φρέσκα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Επιπλέον, τα βάζα είναι ιδανικά για χρήση σε πλυντήρια πιάτων, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία και εξασφαλίζοντας την υγιεινή.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 115 mm |
|---|---|
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 160 mm |
Details
| Σειρά | CLASSIC |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 0,90 l |
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Ναι |
| Τύπος καπακιού | Γυάλινο καπάκι |
| Τύπος κλεισίματος | Αεροστεγές |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,77 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,67 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






