(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - 2,2 l - Διάφανο - με καπάκι βιδωτό, αεροστεγές
Χρώμα: Διαφανές
SKU 00637#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
(6 τεμ.) Γυάλινο βάζο γυάλινο (αποθήκευσης) - 2,2 l - Διάφανο - με καπάκι βιδωτό, αεροστεγές
Αξιολογήστε τώρα
SKU 00637#6
Χρώμα: Διαφανές
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Πρακτικά βάζα αποθήκευσης για πολυποίκιλη χρήση
Αυτό το σετ από έξι βάζα αποθήκευσης προσφέρει με χωρητικότητα 2,2 λίτρων αρκετό χώρο για την αποθήκευση διαφόρων τροφίμων. Κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί και με ποιοτικό καπάκι βιδωτό από ανοξείδωτο ατσάλι, τα βάζα είναι ανθεκτικά και προστατεύουν το περιεχόμενο αξιόπιστα από υγρασία και αέρα. Η διαυγής διαφάνεια του γυαλιού επιτρέπει γρήγορη επισκόπηση του περιεχομένου, διευκολύνοντας την οργάνωση στην κουζίνα.Ιδανικά για αποθήκευση και οργάνωση στην κουζίνα
Τα βάζα αποθήκευσης είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθάρισμα. Είναι τέλεια για την αποθήκευση ξηρών τροφίμων όπως αλεύρι, ζάχαρη ή μπαχαρικά, αλλά και για τουρσιά. Με τον αεροστεγή κλείσιμο, τα αρώματα και η φρεσκάδα διατηρούνται για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Αυτά τα βάζα είναι πολυχρηστικά και υποστηρίζουν μια τακτική και αποδοτική οργάνωση της κουζίνας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 170 mm |
| Ύψος | 180 mm |
Details
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
|---|---|
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 2,20 l |
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Ναι |
| Τύπος καπακιού | Βιδωτό καπάκι |
| Τύπος κλεισίματος | Αεροστεγές |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1,04 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,93 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 93,99 €*









