(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 68 cl

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 68 cl
Περιγραφή
Ποιοτικά ποτήρια μπύρας για επαγγελματική χρήση
Το σετ αποτελείται από 6 ποτήρια μπύρας της σειράς BEER SPECIALS, τα οποία έχουν σχεδιαστεί ειδικά για την εντυπωσιακή παρουσίαση διαφόρων ειδών μπύρας. Κάθε ποτήρι είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό γυαλί και εντυπωσιάζει με την καθαρή εμφάνιση που αναδεικνύει τέλεια την μπύρα. Τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και γρήγορο καθάρισμα.
Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και σε εκδηλώσεις
Αυτά τα ποτήρια μπύρας είναι ιδανικά για χρήση σε μπαρ, εστιατόρια ή εκδηλώσεις, όπου απαιτείται μια εντυπωσιακή και πρακτική λύση. Χάρη στο σχεδιασμό τους, είναι εξαιρετικά κατάλληλα για να σερβίρουν με στυλ διάφορες μπύρες ειδικότητας. Ο συνδυασμός τους με άλλα προϊόντα της σειράς επιτρέπει μια αρμονική και επαγγελματική εξοπλιστική λύση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 225 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Beer Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 3 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








