(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 52 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 52 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Ποιοτικά Κανάτια Μπύρας για Επαγγελματική Χρήση
Αυτό το σετ 6 κανατιών μπύρας από τη σειρά BEER SPECIALS εντυπωσιάζει με το διαφανές του σχέδιο, που αναδεικνύει άριστα κάθε είδος μπύρας. Με μέγιστη χωρητικότητα 520 χιλιοστών, έχουν ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρετε μπύρα με στυλ. Τα κανάτια είναι κατασκευασμένα ανθεκτικά και έτσι διαρκούν πολύ, καθιστώντας τα αξιόπιστους συνεργάτες στην εστίαση.
Πολλαπλές Χρήσεις και Εύκολη Χειριστικότητα
Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, τα κανάτια μπύρας καθαρίζονται απλά και είναι γρήγορα έτοιμα για επαναχρησιμοποίηση. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για σερβίρισμα σε μπαρ, εστιατόρια ή εκδηλώσεις όπου η μπύρα πρέπει να σερβιριστεί με ελκυστικό τρόπο. Επιπλέον, συνδυάζονται εύκολα με άλλα προϊόντα για να δημιουργήσουν μια αρμονική συνολική εικόνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 175 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Beer Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 4,80 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








