(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 48 cl

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 48 cl
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια μπύρας για την τέλεια απόλαυση
Αυτό το σετ από έξι ποτήρια μπύρας υψηλής ποιότητας της σειράς BEER SPECIALS είναι ιδανικό για να σερβίρετε διάφορους τύπους μπύρας με στυλ. Τα ποτήρια είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί, το οποίο προσφέρει όχι μόνο καθαρή όψη αλλά και αναδεικνύει ιδανικά τα αρώματα και το χρώμα της μπύρας. Με μέγιστη χωρητικότητα 480 χιλιοστά λίτρου, είναι πολυχρηστικά και προσφέρουν αρκετό χώρο για ευχάριστη απόλαυση κατά το πόσιμο.
Πολυλειτουργική χρήση και πρακτική διαχείριση
Τα ποτήρια μπύρας είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Είναι εξαιρετικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε εκδηλώσεις όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση της μπύρας. Χάρη στον διαχρονικό τους σχεδιασμό, τα ποτήρια συνδυάζονται εύκολα με άλλα είδη και ταιριάζουν σε κάθε επαγγελματική μπάρα ποτών.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 195 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Beer Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 2,10 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά









