(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 30 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι μπύρας - BEER SPECIALS - 30 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Ποιοτικά ποτήρια μπύρας για κάθε περίσταση
Αυτά τα ποτήρια μπύρας από ανθεκτικό γυαλί είναι ιδανικά για την κομψή παρουσίαση διαφόρων ειδών μπύρας. Με χωρητικότητα 300 χιλιοστά λίτρων, προσφέρουν το τέλειο μέγεθος για να αναδειχθούν ιδανικά η γεύση και το άρωμα. Τα ποτήρια ανήκουν στη σειρά BEER SPECIALS και εντυπωσιάζουν με τον ελκυστικό τους σχεδιασμό, που συνδυάζεται εύκολα με άλλα προϊόντα.
Πρακτικά και πολυχρηστικά
Τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και υποστηρίζει τη χρήση τους σε επαγγελματικό περιβάλλον. Είναι εξαιρετικά για χρήση στη γαστρονομία, σε μπαρ ή σε εκδηλώσεις όπου απαιτείται εντυπωσιακή παρουσίαση μπύρας. Χάρη στην υψηλή ποιότητα κατασκευής και τη λειτουργικότητά τους, αποτελούν έναν αξιόπιστο σύντροφο για την καθημερινή χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 65 mm |
|---|---|
| Βάθος | 65 mm |
| Ύψος | 190 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Beer Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,80 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








