(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού - SPECIALS - 13 cl

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού - SPECIALS - 13 cl
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια κρασιού για ποικίλη απόλαυση
Αυτό το σετ από έξι ποτήρια κρασιού της σειράς SPECIALS εντυπωσιάζει με τον κλασικό σχεδιασμό του και μια μέγιστη χωρητικότητα 130 χιλιοστά, η οποία είναι ιδανικά προσαρμοσμένη για την άριστη παρουσίαση των κρασιών. Τα ποτήρια είναι πολυχρηστικά και κατάλληλα όχι μόνο για κρασί, αλλά και τέλεια για το σερβίρισμα χυμών και νερού. Χάρη στην υψηλή ποιότητα κατασκευής, ενσωματώνονται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και συνδυάζονται εύκολα με άλλα είδη της σειράς.
Πρακτικά και ανθεκτικά για καθημερινή χρήση
Τα ποτήρια κρασιού είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Αυτό τα καθιστά ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και την τροφοδοσία, όπου η ταχύτητα και η υγιεινή παίζουν σημαντικό ρόλο. Το ανθεκτικό τους υλικό εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και τα καθιστά μια αξιόπιστη επιλογή για διάφορες περιστάσεις και χρήσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 132 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,51 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








