(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού, με πόδι - ESPRIT - 41 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού, με πόδι - ESPRIT - 41 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Κομψό ποτήρι κρασιού από τη σειρά ESPRIT
Το σετ περιλαμβάνει 6 ποτήρια κρασιού υψηλής ποιότητας, τα οποία ξεχωρίζουν με το διαφανές τους σχέδιο και εντάσσονται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Με χωρητικότητα 410 χιλιοστά, είναι ιδανικά για την ελκυστική σερβίρισμα κρασιού, χυμών ή νερού. Τα ποτήρια χαρακτηρίζονται από ανθεκτική κατασκευή που αντέχει εύκολα στην καθημερινή χρήση.
Πολύπλευρη χρήση και πρακτικότητα στην καθημερινότητα
Αυτά τα ποτήρια κρασιού είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Είναι τέλεια για χρήση στη γαστρονομία, την ξενοδοχειακή βιομηχανία ή σε εορταστικές περιστάσεις όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση ποτών. Επιπλέον, συνδυάζονται άψογα με άλλα είδη της σειράς ESPRIT, δημιουργώντας μια αρμονική συνολική εικόνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 83 mm |
|---|---|
| Βάθος | 83 mm |
| Ύψος | 206 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Esprit |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,79 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά









