(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού, με πόδι - ESPRIT - 23 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κρασιού, με πόδι - ESPRIT - 23 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Κομψό ποτήρι κρασιού από τη σειρά ESPRIT
Το σετ αποτελείται από 6 ποτήρια κρασιού υψηλής ποιότητας από διαφανές γυαλί, που ξεχωρίζουν με τον απλό και κομψό σχεδιασμό τους. Κάθε ποτήρι έχει μέγιστη χωρητικότητα 230 χιλιοστά, ιδανικά διαστασιολογημένο για να σερβίρει κρασιά, χυμούς ή νερό με ελκυστικό τρόπο. Τα ποτήρια είναι ανθεκτικά κατασκευασμένα και εναρμονίζονται αρμονικά με κάθε διακόσμηση τραπεζιού.
Πολυλειτουργικά και εύκολα στη φροντίδα
Αυτά τα ποτήρια κρασιού είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και γρήγορο. Είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε εκδηλώσεις υψηλού επιπέδου, όπου απαιτούνται κομψότητα και λειτουργικότητα. Επιπλέον, τα ποτήρια μπορούν να συνδυαστούν εύκολα με άλλα προϊόντα της σειράς ESPRIT, δημιουργώντας μια αρμονική και επαγγελματική συνολική εικόνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 70 mm |
|---|---|
| Βάθος | 70 mm |
| Ύψος | 161 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Esprit |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,55 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








